ogrupie
st
vm
gong
change
mediaplus
labcon
rl media
mediaready
nagrodybw
23 12 20 RAPORT WWW G1 BLACK
Mediaplus sukces
21 12 20 VALUEMEDIA G1 BLACK AMICA UKRAINA
16 12 20 G1 WWW BLACK AKTUALNOSCI RECIGAR
na G1 czb
15 12 20 G1 WWW BLACK AKTUALNOSCI
amica czb
czb
gmp ebook
gong effie czb

Maciej Hutyra - Wiceprezes Zarządu


Absolwent Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, ukończył studia podyplomowe Mastere Specialise des Grandes Ecoles de Saint Etienne. Od 19 lat w branży internetowej. Karierę zaczynał w jednym z pierwszych hubów internetowych w Polsce: Poland.com już w 2000 roku, następnie odpowiadał za marketing i sprzedaż w Internecie w wydawnictwie Vogel Burda Communications.

Od początku kariery interesował się nowymi technologiami. Na powstającym rynku stworzył i rozwijał pierwszy internetowy czytnik gazet w Polsce E-kiosk. W roku 2005 stworzył Value Media. W 2013 roku wraz z Markiem Żołędziowskim i Jakubem Potrzebowskim założył Group One, największą niezależną grupę komunikacji marketingowej w Polsce. W 2016 strategicznym, mniejszościowym akcjonariuszem Group One została grupa Serviceplan - największa grupa komunikacji marketingowej w Niemczech, jednocześnie największa niezależna sieć w Europie, z biurami w Nowym Jorku, Pekinie, Szanghaju, Seulu, Mumbaju i Dubaju. 

Wielokrotny juror IAB Polska, jak również członek rady programowej IAB Polska. Od 2017 należy do ekskluzywnego grona Facebook Advisory Board. Uwielbia podróże, sport, dobre jedzenie. Wielki pasjonat brydża sportowego, aktywny zawodnik, posiada tytuł klasyfikacyjny mistrz międzynarodowy.

wczytaj więcej
Group One to największa, niezależna grupa komunikacyjna na polskim rynku.

„Dom Komunikacji”: strategia, media, kreacja i technologia pod jednym dachem.